Juzhno-Sahhalinski ja Kurilski piiskopkonna ametlik kodulehekülg elulookirjeldus

Juzhno-Sahhalinski ja Kurilski piiskopkonna ametlik kodulehekülg elulookirjeldus


none# Pealkiri # Biograafia - Lõuna-SAKHALINi ja Kuril piiskopkonna # / pealkiri # ametlik veebileht
Sünniaeg: 23. veebruar 1970 Kuupäevast Charatoonia: 22. juuni 2014. Teresra kuupäev: 5. detsember 1993 Riik: Venemaa
Biograafia:
Sündinud 23. veebruaril 1970 Belovo Kemerovo piirkonnas. töö perekonnas.
Aastatel 1977-1987 Ta õppis koolis nr 23 Belovos. Aastal 1987 astus ta Novosibirski Põllumajanduse Instituudi. 1988-1989 Ta teenis sõjaväes. Alates 1989. aastast jätkas ta õpinguid Novosibirski Põllumajanduse Instituudis.
1992. aastal kolis ta Izhevskisse.
7. aprillil 1992 on Izhevski ja Udmurdi pallaadiumi (Shiman) piiskop San Deaconis.
22. juunist 1993 - UDmurdi Vabariigi George'i Püha George'i templi tavaline diakii.
5. detsembril 1993 oli peapiiskop Izhevsky ja Udmurt Nikolai mullas nimega Nikanorisse apostli auks 70-st.
7. detsembril 1993 ordineeris peapiiskop Izhevsk Nikolai San Hieromonachis.
5. jaanuaril 1994 nimetati ta Izhevsk Alexander Nevsky katedraali tavaliseks preestrile. 15. september 1994 nimetas Peetruse ja Paul templi absot. Tylovyl-Pelga. 26. oktoobrist 1994 - SVV kiriku Abot. Konstantin ja Elena lk. Udmurdi Vabariigi seloot.
15. juunil 1995 tunnistati ta Lõuna-Sakhalini piiskopkonna kliiringule, nimetas South Sahhalinski ülestõusmise katedraali teise preester.
16. augustil 1996 nimetati ta Panleimonovi rektoriks, et jõuda Sinegoreasse endise ministeeriumi säilitamisega.
2. mail 1997 nimetati ta SVT templi abbotiks. Innocent Moskva Yuzhno-Sakhalinskis.
11. augustil 1997 nimetati ta Lõuna-Sakhalinski ülestõusmise katedraali absotiks.
19. märtsil 2001 vastu võetud Krasnojarski piiskopkonna kliiringus. 27. märtsil 2001 määrati PRP kiriku absot. Evdokia koos. Sisaya.
Aastatel 2003-2008 Ta õppis Moskva vaimse seminari kirjavahetussektoris.
Aastatel 2008-2012 Ta õppis Kiievi vaimse akadeemia kirjavahetussektoris.
6. oktoobri 2008. aasta püha Synodi otsusega (Ajakiri nr 88) nimetas Yeniseiski linna Spaso-Preobrazhensky IN SPASO-PREOBRAZHENSHENKY IND-kloostri kuberner.
Püha Easter 2009. aasta pidu poolt püstitati ta San Igumenis.
30. juuni 2010 nimetati eelduse katedraali abbotiks ja heaolu Yenisei kraadi, millel on hooldajate säilitamine.
30. mai 2014. aasta püha Synodi otsusega (ajakiri nr 37), mille valis Yenisei ja Lesosibirski piiskop.
5. juunil 2014 püstitati San Archimandriitis Johannes Johannes Johannes Johannes.
Paigaldatud Bishopisse 7. juunil 2014 Trinity-Sergius Lavra patriarhaalade troonil. Charotonisan 22. juuni jumaliku liturgia jaoks Tobolsk Kremli Sofia-eelduse katedraalis. Jumalateenistus juhtis Moskva Püha Patriarhi ja kogu Venemaa Kirill.
13. juuli 2015 püha Synodi otsusega (Ajakiri nr 54) kinnitas Päästja transfiguratsiooni püha Archimandriit Yeniseiski linna kloostri püha arhimandriit.
C205 - Imperial Ortodox Palestiina ühiskonna liige.
28. detsembri 2018. aasta püha Synodi otsusega (Ajakiri nr 112) määras 2018. aasta (ajakiri nr 112) Minusinsky ja Kuraginsky poolt Yenisei piiskopkonna juhtimisest vabastamine ja tänulikkuste väljendus tegelevate arššorite tegemiseks.
13. aprilli 15. aprilli püha sünodi otsusega määrati kõrge Lõuna-Sakhalin ja Kurilsky poolt Minusinski piiskopkonna kontorist vabanemisega.
Haridus:
2008 - Moskva vaimne seminar (Absentia).
2012 - Kiev Great Academy (Absentia).

Navigation

Replies to “Juzhno-Sahhalinski ja Kurilski piiskopkonna ametlik kodulehekülg elulookirjeldus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *